Sukcesy

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017


Sandra Krysiak – kl. III C – Stypendium Prezesa Rady Ministrów


Wolontariat – Zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie „Grosz do grosza”– organizator Fundacja „Być bardziej”. Przedsięwzięcie służy wspieraniu dzieci z najuboższych rodzin. Jego celem jest ofiarowanie ciepłego obiadu tym uczniom, których rodzice, bądź opiekunowie nie są w stanie go zapewnić.


Adrian Pietruszewki – kl II G – kwalifikacje do ustnego etapu Okręgowej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w Szczecinie


Nina Waszczuk – kl I F – finalistka III Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji lagrowej więźniarek KL Ravensbrück”.


Bartosz Gajda – kl II A – finalista – V miejsce w IX Archidiecezjalnym Konkursie Papieskim dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych


Izabela Nagaj – kl. II C – Nagroda w Konkursie na najciekawszy akapit, opisujący Wizyty-Inspiracje w ramach projektu Przystanek Sukces – Biznes w Szczecinie.


Sandra Nowaczyk – kl. I H – I miejsce (praca literacka) w Wojewódzkim konkursie plastyczno-literackim dla dzieci i młodzieży pt. Nici losu – Opowieść o pokoju.


Magdalena Augustyniuk – kl I H – II miejsce (praca literacka) w Wojewódzkim konkursie plastyczno-literackim dla dzieci i młodzieży pt. Nici losu – Opowieść o pokoju.


Koris Zabojszcz – kl I B – III miejsce (praca plastyczna) w Wojewódzkim konkursie plastyczno-literackim dla dzieci i młodzieży pt. Nici losu – Opowieść o pokoju.


Ewa Kołoszycz – kl. III G – wyróżnienie w kategorii kaligrafia w Ogólnopolskim Konkursie Literackim na list napisany odręcznie pt. „Opowiem Ci mój sen…”


Diana Semykina – kl III B – II miejsce w XIX Mistrzostwach Szczecina na ergometrze wioślarskim


Aleksandra Rębacz – kl. II G – III miejsce w konkursie literackim pt.”Książka jest dla mnie szczególnym sposobem życia”, organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie


Gabriela Marciniak – kl. III B – udział w Okręgowym Etapie 63 Olimpiady Chemicznej


Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND:
Klasy I
1. Choruży Maja– wynik bardzo dobry
2. Turkiewicz Maja– wynik bardzo dobry
3. Talman Adriana– wynik dobry
Klasy II
1. Pawłowska Hanna– wynik bardzo dobry
2. Szczepankowska Alicja- wynik bardzo dobry
3. Gajda Bartosz- wynik dobry
Klasy III
1. Wachowiak Jacek– wynik bardzo dobry


Reprezentacja szkoły  – IV miejsce w Mistrzostwach Woj. Zachodniopomorskiego w Touch Rugby


Karolina Nowak – kl. III B – udział w Okręgowym Etapie Olimpiady Biologicznej


Reprezentacja szkoły w koszykówce dziewcząt – II miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych


Reprezentacja szkoły w koszykówce dziewcząt – II miejsce w rozgrywkach regionalnych 1/4 Finału Wojewódzkiej Licealiady Stargard 2017


Reprezentacja szkoły w piłce siatkowej dziewcząt – IV miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych


Reprezentacja szkoły w piłce siatkowej chłopców – V miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych


Reprezentacja szkoły w koszykówce chłopców – V miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych


Julia Kleszcz I g – wyróżnienie w Konkursie literackim „Strój Mojego Regionu – organizowanym przez Kurię Metrolpolitarno-Szczecińską i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty