Wykaz konkursów w roku szkolnym 2021/22

Wyniki-V-edycji-konkursu-MSC

• Konkurs „Szczecin i region w słowie i obrazie” –  XV edycja konkursu wojewódzkiego adresowanego do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych

Regulamin – regulamin konkurs 2022

• Szczeciński oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów, I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie i Zespół  Szkół Salezjańskich w Szczecinie po raz czternasty organizują Wojewódzki Konkurs Literacki; w tym roku pod tytułem Oto ja i literatura. W konkursie może wziąć udział każdy uczeń województwa zachodniopomorskiego klas: IV – VIII szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowej. Honorowy patronat nad konkursem objęli:
    – Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego
    Zachodniopomorski Kurator Oświaty.
    Regulamin – Regulamin-Oto-ja-2021-2022-ZDALNY-1

• Konkurs chemiczno-fizyczny z elementami wiedzy o życiu i osiągnięciach Marii Skłodowskiej-Curie dla uczniów klas  siódmej i ósmej szkoły podstawowej.
    Karta zgłoszenia-wzór

REGULAMIN-KONKURSU-2022