Ubezpieczenie uczniów 2021/22

Szanowni Państwo,
Jest nam bardzo miło powitać Państwa wśród Klientów Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Fakt, że obdarzyli Państwo nasze Towarzystwo swoim zaufaniem i wybrali ofertę SIGNAL IDUNA, stanowi dla nas olbrzymie wyróżnienie. Dołożymy wszelkich starań, aby rzetelnie wywiązywać się z obowiązków wynikających z zawartej umowy ubezpieczenia.

Poniżej przedstawiamy link referencyjny dedykowany Państwa Placówce Oświatowej

LINK

Prezydium Rady Rodziców informuje, że istnieje możliwość, aby zainteresowani Rodzice, którzy dotychczas tego nie uczynili – mogli ubezpieczyć swoje dzieci będące uczniami I Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie w firmie Signal Iduna w ramach ubezpieczenia rekomendowanego przez Radę Rodziców. Ci, którzy jeszcze nie ubezpieczyli swoich dzieci, mogą to uczynić poprzez w/w link. Po kliknięciu w link, a następnie wybraniu opcji ubezpieczenia i jego opłaceniu, ubezpieczenie będzie ważne od północy następnego dnia.”