KonkursyWykaz konkursów w roku szkolnym 2022/2023


Szczeciński oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów, I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie i Szkoła Podstawowa nr 53 w Szczecinie organizują XV Wojewódzki Konkurs Literacki – w tym roku pod tytułem „Oto ja i … co dalej”.

W konkursie może wziąć udział każdy uczeń województwa zachodniopomorskiego z klas IV – VIII szkoły
podstawowej oraz uczniowie ze szkół ponadpodstawowych.
Zachęcamy do uczestnictwa. Szczegóły w regulaminie konkursu.
Klauzula RODORODO Oto ja 2022-2023

Wykaz konkursów w roku szkolnym 2021/22


Wyniki-V-edycji-konkursu-MSC


 • Konkurs „Szczecin i region w słowie i obrazie” –  XV edycja konkursu wojewódzkiego adresowanego do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych

Regulamin – regulamin konkurs 2022


 • Szczeciński oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów, I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie i Zespół  Szkół Salezjańskich w Szczecinie po raz czternasty organizują Wojewódzki Konkurs Literacki; w tym roku pod tytułem Oto ja i literatura. W konkursie może wziąć udział każdy uczeń województwa zachodniopomorskiego klas: IV – VIII szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowej. Honorowy patronat nad konkursem objęli:
  – Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego 
  Zachodniopomorski Kurator Oświaty.
  Regulamin – Regulamin-Oto-ja-2021-2022-ZDALNY-1   

 • Konkurs chemiczno-fizyczny z elementami wiedzy o życiu i osiągnięciach Marii Skłodowskiej-Curie dla uczniów klas  siódmej i ósmej szkoły podstawowej.
  Karta zgłoszenia-wzór

  REGULAMIN-KONKURSU-2022