Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Julia Nowak – kl. III G  nagroda w konkursie „Drzewo Genealogiczne Zdrowia Mojej Rodziny” zorganizowanym przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wspierania Rodzin z Predyspozycjami do Nowotworów Dziedzicznych pod Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Sandra Podsiadły, Emilia Wojżgiało, Julia Nowicka, Oktawiusz Łatka, Marek Cieśluk, Igor Pawluk – uczniowie kl. III G – wygrana drużyny w Debacie „Dla Niepodległej” organizowanej przez Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US oraz Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Szczecinie.

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Nicolas Olenderek – kl. III G – Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Szymon Oberbek – kl. III Awyróżnienie w IV edycji Konkursu Wiedzy Prawno-Ekonomicznej zorganizowanego przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego przy partnerstwie Narodowego Banku Polskiego.

Patryk Szyłowicz – kl. I E wygrał etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu na Referat z Astronomii. Konkurs organizowany przez ZCDN w Szczecinie.

Patryk Szyłowicz –  kl. I E – zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Astronomicznej.

Dominik Czerwonka – kl. III G – V miejsce w etapie diecezjalnym XXII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Joanna Kucak – kl. II E – II miejsce w konkursie „Olimpiada wiedzy o HIV/AIDS” – organizowanym przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

Agata Jurkiewicz – kl. II E – III miejsce w konkursie „Olimpiada wiedzy o HIV/AIDS” – organizowanym przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

Jakub Kowalczyk  – kl. II E – II miejsce w XX Mistrzostwach Szczecina na ergometrach wioślarskich w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Leszek Miltyk – kl. II C – III miejsce w XX Mistrzostwach Szczecina na ergometrach wioślarskich w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Reprezentacja szkoły w koszykówce dziewcząt – III miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych

Reprezentacja szkoły w koszykówce chłopców – III miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych.

Reprezentacja szkoły w piłce siatkowej chłopców – III miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych.

Reprezentacja szkoły(Zofia Kuźma, Noe Woźny, Patryk Szyłowicz, Wiktor Figurski, Kamil Kornacki) – III miejsce w Turnieju Debat Historycznych IPN w Szczecinie

Agata Srokowska – kl. II G – II miejsce w konkursie Poezji Śpiewanej w X jubileuszowej edycja Wojewódzkiego Recytatorskiego Konkursu Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej.

Adrian Pietruszewski – kl. III G – I miejsce w konkursie Recytatorskim w X jubileuszowej edycja Wojewódzkiego Recytatorskiego Konkursu Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej.

Julia Kleszcz – kl. II G – I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiego Romantyzmu „Razem młodzi przyjaciele!…”.

Julia Nowicka – kl. II G – II miejsce I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiego Romantyzmu „Razem młodzi przyjaciele!…”.

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Sandra Krysiak – kl. III C – Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Wolontariat – Zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie „Grosz do grosza”– organizator Fundacja „Być bardziej”. Przedsięwzięcie służy wspieraniu dzieci z najuboższych rodzin. Jego celem jest ofiarowanie ciepłego obiadu tym uczniom, których rodzice, bądź opiekunowie nie są w stanie go zapewnić.

Adrian Pietruszewki – kl II G – kwalifikacje do ustnego etapu Okręgowej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w Szczecinie

Nina Waszczuk – kl I F – finalistka III Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji lagrowej więźniarek KL Ravensbrück”.

Bartosz Gajda – kl II A – finalista – V miejsce w IX Archidiecezjalnym Konkursie Papieskim dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Izabela Nagaj – kl. II C – Nagroda w Konkursie na najciekawszy akapit, opisujący Wizyty-Inspiracje w ramach projektu Przystanek Sukces – Biznes w Szczecinie.

Sandra Nowaczyk – kl. I H – I miejsce (praca literacka) w Wojewódzkim konkursie plastyczno-literackim dla dzieci i młodzieży pt. Nici losu – Opowieść o pokoju.

Magdalena Augustyniuk – kl I H – II miejsce (praca literacka) w Wojewódzkim konkursie plastyczno-literackim dla dzieci i młodzieży pt. Nici losu – Opowieść o pokoju.

Koris Zabojszcz – kl I B – III miejsce (praca plastyczna) w Wojewódzkim konkursie plastyczno-literackim dla dzieci i młodzieży pt. Nici losu – Opowieść o pokoju.

Ewa Kołoszycz – kl. III G – wyróżnienie w kategorii kaligrafia w Ogólnopolskim Konkursie Literackim na list napisany odręcznie pt. „Opowiem Ci mój sen…”

Diana Semykina – kl III B – II miejsce w XIX Mistrzostwach Szczecina na ergometrze wioślarskim

Aleksandra Rębacz – kl. II G – III miejsce w konkursie literackim pt.”Książka jest dla mnie szczególnym sposobem życia”, organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie

Gabriela Marciniak – kl. III B – udział w Okręgowym Etapie 63 Olimpiady Chemicznej