Sukcesy

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019


Julia Nowak – kl. III G  nagroda w konkursie „Drzewo Genealogiczne Zdrowia Mojej Rodziny” zorganizowanym przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wspierania Rodzin z Predyspozycjami do Nowotworów Dziedzicznych pod Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.


Sandra Podsiadły, Emilia Wojżgiało, Julia Nowicka, Oktawiusz Łatka, Marek Cieśluk, Igor Pawluk – uczniowie kl. III G – wygrana drużyny w Debacie „Dla Niepodległej” organizowanej przez Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US oraz Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Szczecinie.


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018


Nicolas Olenderek – kl. III G – Stypendium Prezesa Rady Ministrów


Szymon Oberbek – kl. III Awyróżnienie w IV edycji Konkursu Wiedzy Prawno-Ekonomicznej zorganizowanego przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego przy partnerstwie Narodowego Banku Polskiego.


Patryk Szyłowicz – kl. I E wygrał etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu na Referat z Astronomii. Konkurs organizowany przez ZCDN w Szczecinie.


Patryk Szyłowicz –  kl. I E – zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Astronomicznej.


Dominik Czerwonka – kl. III G – V miejsce w etapie diecezjalnym XXII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.


Joanna Kucak – kl. II E – II miejsce w konkursie „Olimpiada wiedzy o HIV/AIDS” – organizowanym przez Państwową Inspekcję Sanitarną.


Agata Jurkiewicz – kl. II E – III miejsce w konkursie „Olimpiada wiedzy o HIV/AIDS” – organizowanym przez Państwową Inspekcję Sanitarną.


Jakub Kowalczyk  – kl. II E – II miejsce w XX Mistrzostwach Szczecina na ergometrach wioślarskich w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.


Leszek Miltyk – kl. II C – III miejsce w XX Mistrzostwach Szczecina na ergometrach wioślarskich w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.


Reprezentacja szkoły w koszykówce dziewcząt – III miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych


Reprezentacja szkoły w koszykówce chłopców – III miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych.


Reprezentacja szkoły w piłce siatkowej chłopców – III miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych.


Reprezentacja szkoły(Zofia Kuźma, Noe Woźny, Patryk Szyłowicz, Wiktor Figurski, Kamil Kornacki) – III miejsce w Turnieju Debat Historycznych IPN w Szczecinie


Agata Srokowska – kl. II G – II miejsce w konkursie Poezji Śpiewanej w X jubileuszowej edycja Wojewódzkiego Recytatorskiego Konkursu Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej.


Adrian Pietruszewski – kl. III G – I miejsce w konkursie Recytatorskim w X jubileuszowej edycja Wojewódzkiego Recytatorskiego Konkursu Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej.


Julia Kleszcz – kl. II G – I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiego Romantyzmu „Razem młodzi przyjaciele!…”.


Julia Nowicka – kl. II G – II miejsce I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiego Romantyzmu „Razem młodzi przyjaciele!…”.


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017


Sandra Krysiak – kl. III C – Stypendium Prezesa Rady Ministrów


Wolontariat – Zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie „Grosz do grosza”– organizator Fundacja „Być bardziej”. Przedsięwzięcie służy wspieraniu dzieci z najuboższych rodzin. Jego celem jest ofiarowanie ciepłego obiadu tym uczniom, których rodzice, bądź opiekunowie nie są w stanie go zapewnić.


Adrian Pietruszewki – kl II G – kwalifikacje do ustnego etapu Okręgowej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w Szczecinie


Nina Waszczuk – kl I F – finalistka III Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji lagrowej więźniarek KL Ravensbrück”.


Bartosz Gajda – kl II A – finalista – V miejsce w IX Archidiecezjalnym Konkursie Papieskim dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych


Izabela Nagaj – kl. II C – Nagroda w Konkursie na najciekawszy akapit, opisujący Wizyty-Inspiracje w ramach projektu Przystanek Sukces – Biznes w Szczecinie.


Sandra Nowaczyk – kl. I H – I miejsce (praca literacka) w Wojewódzkim konkursie plastyczno-literackim dla dzieci i młodzieży pt. Nici losu – Opowieść o pokoju.


Magdalena Augustyniuk – kl I H – II miejsce (praca literacka) w Wojewódzkim konkursie plastyczno-literackim dla dzieci i młodzieży pt. Nici losu – Opowieść o pokoju.


Koris Zabojszcz – kl I B – III miejsce (praca plastyczna) w Wojewódzkim konkursie plastyczno-literackim dla dzieci i młodzieży pt. Nici losu – Opowieść o pokoju.


Ewa Kołoszycz – kl. III G – wyróżnienie w kategorii kaligrafia w Ogólnopolskim Konkursie Literackim na list napisany odręcznie pt. „Opowiem Ci mój sen…”


Diana Semykina – kl III B – II miejsce w XIX Mistrzostwach Szczecina na ergometrze wioślarskim


Aleksandra Rębacz – kl. II G – III miejsce w konkursie literackim pt.”Książka jest dla mnie szczególnym sposobem życia”, organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie


Gabriela Marciniak – kl. III B – udział w Okręgowym Etapie 63 Olimpiady Chemicznej


Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND:
Klasy I
1. Choruży Maja– wynik bardzo dobry
2. Turkiewicz Maja– wynik bardzo dobry
3. Talman Adriana– wynik dobry
Klasy II
1. Pawłowska Hanna– wynik bardzo dobry
2. Szczepankowska Alicja- wynik bardzo dobry
3. Gajda Bartosz- wynik dobry
Klasy III
1. Wachowiak Jacek– wynik bardzo dobry


Reprezentacja szkoły  – IV miejsce w Mistrzostwach Woj. Zachodniopomorskiego w Touch Rugby


Karolina Nowak – kl. III B – udział w Okręgowym Etapie Olimpiady Biologicznej


Reprezentacja szkoły w koszykówce dziewcząt – II miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych


Reprezentacja szkoły w koszykówce dziewcząt – II miejsce w rozgrywkach regionalnych 1/4 Finału Wojewódzkiej Licealiady Stargard 2017


Reprezentacja szkoły w piłce siatkowej dziewcząt – IV miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych


Reprezentacja szkoły w piłce siatkowej chłopców – V miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych


Reprezentacja szkoły w koszykówce chłopców – V miejsce w Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych


Julia Kleszcz I g – wyróżnienie w Konkursie literackim „Strój Mojego Regionu – organizowanym przez Kurię Metrolpolitarno-Szczecińską i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty