Smacznie i pożytecznie

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w Szczeciński Bazar Smakoszy. Dzisiaj, w ramach tej inicjatywy, udało się zebrać 1272,09 zł. Zebrane fundusze dołączymy do naszej szkolną zbiórki w ramach akcji „Dzwonek na obiad”.
Opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Katarzyna Owsińska SZCZEGÓLNIE DZIĘKUJE: p. Anieli Brzezickiej i p. Beacie Kochanowskiej oraz Weronice Zielińskiej 1b, Nikoli Surdackiej 1b, Julii Iber 1b, Małgorzacie Chmolowskiej 2a, Aleksandrze Kowalskiej 2f, Klaudii Jarmul 2f, Marcie Wilczewskiej 2f, Ewa Buchalskiej 2f, Aleksandrze Kowalczyk 2g, Hannie Pawłowskiej 3a, Paulinie Repka 3a, Alicji Szczepankowskiej 3a, Julii Pińkowskiej 3a, Klaudii Gierba 3b, Oliwii Wysokińskiej 3b, Kacprowi Żukowskiemu 3g, Aleksandrowi Pawlakowi. 3g.