Rusza sztab WOŚP w I LO

Uwaga! W niedzielę 14. stycznia 2018 r. odbędzie się XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  • Cel zbiórki podczas XXVI Finału: wyrównanie szans w leczeniu noworodków.
  • Jak co roku, utworzony został sztab WOŚP przy naszym liceum z 33 wolontariuszami. Sztab do 28. listopada br. (wtorek) zbiera chętnych do kwestowania.

Co należy zrobić, aby zostać wolontariuszem kwestującym na w/w cel:

  1. Zapoznać się z regulaminem wolontariusza dostępnym tutaj.
  2. Rzetelnie i czytelnie wypełnić ankietę dostępną pod tym linkiem Ankieta Wolontariusza do celów szkolnych wyedytowana używając w tym celu PROGRAMU WORD (proszę nie wręczać ręcznie wypełnionych wniosków oraz ich skanów).
  3. Wydrukować i podpisać wypełnioną W WORDZIE ankietę oraz ją podpisać (jeśli nie masz ukończonych 18 lat, koniecznie musi złożyć swój podpis także Twój opiekun prawny).
  4. Podpisany wydruk ankiety przekaż osobiście prof. Małgorzacie Zalewskiej na przerwie (w pokoju nauczycielskim lub w sali 17) w terminie do dnia 28. listopada (wtorek). Wraz z wydrukiem ankiety należy dostarczyć podpisane na odwrocie aktualne zdjęcie legitymacyjne (imię, nazwisko, klasa).

Po skompletowaniu wniosków od 33 osób chętnych do kwestowania, na początku grudnia otrzymasz do podpisu przez Ciebie (ewentualnie także przez Twojego opiekuna) oświadczenie wysyłane do Warszawy w celu wyrobienia identyfikatora. Szef sztabu WOŚP – p. Małgorzata Zalewska – będzie w stałym kontakcie z osobami, które się zgłoszą, a przed kwestą dotrze do Was z konkretniejszymi informacjami.

Małgorzata Zalewska – koordynator sztabu