Sztab WOŚP

Uwaga! W niedzielę 12. stycznia 2020 r. odbędzie się XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ❤️
Cel zbiórki podczas XXVII Finału: dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.
Jak co roku, przy naszym liceum został utworzony sztab WOŚP z 30 wolontariuszami. Sztab do 27. listopada br. (środa) zbiera chętnych do kwestowania. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Co należy zrobić, aby zostać wolontariuszem kwestującym na w/w cel:

  1. Zapoznać się z regulaminem wolontariusza https://static.wosp.org.pl/…/regulamin-wolontariusza-28.-fi…
  2. Rzetelnie i czytelnie wypełnić ankietę używając w tym celu PROGRAMU WORD (proszę nie wręczać ręcznie wypełnionych wniosków oraz ich skanów).
  3. Wydrukować i podpisać wypełnioną W WORDZIE ankietę oraz ją podpisać (jeśli nie masz ukończonych 18 lat, koniecznie musi złożyć swój podpis także Twój opiekun prawny). Dodatkowo, jeśli nie masz ukończonych 16 lat, musisz kwestować z pełnoletnim opiekunem, a na ankiecie wpisać tę osobę.
  4. Podpisany wydruk ankiety przekaż osobiście prof. Małgorzacie Zalewskiej podczas którejś z przerw (w pokoju nauczycielskim lub w sali 33a) w terminie do dnia 27. listopada (środa). Wraz z wydrukiem ankiety należy dostarczyć aktualne zdjęcie legitymacyjne, podpisane na odwrocie (imię, nazwisko, klasa).
    ✅Po skompletowaniu wniosków od 30 osób chętnych do kwestowania, otrzymasz do podpisania przez Ciebie (ewentualnie także przez Twojego rodzica / opiekuna) oświadczenie wysyłane do Warszawy w celu wyrobienia identyfikatora. Szef sztabu WOŚP – p. Małgorzata Zalewska – będzie w stałym kontakcie z osobami, które się zgłoszą i przed kwestą dotrze do nich z praktycznymi informacjami.
    Małgorzata Zalewska – koordynator Sztabu (nauczyciel j.angielskiego s. 33a