Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

➡️ Mamy za sobą wiele miesięcy wytężonej pracy. Był to wyjątkowo trudny rok, w którym nieraz trzeba było stawić czoła różnym przeszkodom i wyzwaniom. Jednak mimo trwającej epidemii, walczyliście o zdobycie wiedzy i osiągaliście sukcesy. Gratulujemy Wam wszystkim wyników w nauce, jesteśmy z Was bardzo dumni!

➡️ Podziękowania kierujemy również do Nauczycieli, Rady Rodziców oraz do wszystkich rodziców, którym zależy na dobru swoich dzieci, a naszych uczniów. Dziękujemy za Waszą pomoc, wsparcie, pracę i zaangażowanie w ich rozwój, a także za trud włożony w zdalną edukację.

Życzymy wszystkim udanych wakacji! 🌞
Wypoczywajcie i gromadźcie siły na następny rok szkolny. Nigdy jednak nie zapominajcie o bezpieczeństwie. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący i ostrożni. Wszyscy pragniemy spotkać się we wrześniu zdrowi i szczęśliwi, mamy nadzieję, że już w normalnej, a nie „zdalnej” rzeczywistości. Do zobaczenia!

Żegnamy rok szkolny 2019/2020!