Wyniki konkursu Oto ja

Wyniki XIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO OTO JA pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Zwycięzcami dwunastej edycji konkursu literackiego, który w roku szkolnym 2020/2021 nosił tytuł Oto ja i media, zostali:

• w kategorii: SP1 (klasy IV- VI): *
    Katarzyna Czapla i Oliwia Czernia, opiekun: p. Magdalena Nizioł  (PSP w Bezrzeczu)
    Jakub Macioszek, opiekun: p. Ewa Skobelska- Romaniec (SP 55 w Szczecinie)
  • w kategorii: SP2 (klasy VII- VIII ): *

Amelia Wawrzonek i Miron Grabowski, opiekun: p. Mariola Wiater (SP w Radziszewie)
Olimpia Mościcka, opiekun: p. Anna Wójcik (POSM II stopnia w Szczecinie)
Alicja Małaszczycka, opiekun: p. Magdalena Nizioł  (PSP w Bezrzeczu)
Mikołaj Marek i Maja Mazur, opiekun: p. Joanna Marek  (SP 3 w Łobzie)
Hanna Fijałkowska,opiekun p. Klaudia Szostak  (SP 53 w Szczecinie)
Maja Łapecińska, opiekun: p. Anna Szkarapata (SP w Bielicach)

• w kategorii: PP (szkoły ponadpodstawowe): *

Dawid Kościelny, opiekun: Katarzyna Krzyżewska  (II LO w Szczecinie)
Aleksandra Wyszczelska i Kacper Pelo, opiekun: p. Beata Podleśna (I LO w Stargardzie)
Weronika Pniewska i Oliwia Czarnecka, opiekun: p. Jolanta Kortiak- Gulbinowicz  (ZS nr 1 w Goleniowie)

* kolejność nazwisk nie odpowiada przyznanym miejscom
Nagrody dla zwycięzców konkursu zostaną dostarczone do szkół najprawdopodobniej do 30 marca 2021 r.