Rusza promocja I LO

Drodzy Ósmoklasiści, Rodzice ❤️
10.04 (sobota) rusza promocja I LO ❗

Z uwagi na to, że w tym roku również, nie mamy możliwości spotkania się w gmachu szkoły podczas dni otwartych, odbędą się one online. Na fanpage’u szkoły i Samorządu Uczniowskiego regularnie będą dodawane filmy/posty przedstawiające naszą szkołę. Będziecie mieli możliwość poznania profili klas, nauczycieli czy działań podejmowanych przez uczniów. Oto co przygotowaliśmy dla Was:
10.04 (sobota) w godz. 12.00 – 14.00 dyżur w szkole pod telefonem 91 484 18 72 pełnić będzie dla Was p. Monika Dąbrowska – wicedyrektor, członek komisji rekrutacyjnej – odpowie na każde Wasze pytanie,
👉 Filmy o profilach
👉 Film oprowadzający po szkole
👉 Wywiady z nauczycielami, czyli kontynuacja zeszłorocznej serii pt. ,,Poznaj swojego nauczyciela”
👉 Ciekawostki o ,,Jedynce”
👉 Filmy opowiadające o imprezach z życia I LO
👉 Q&A, na którym będziemy odpowiadać na nurtujące Was pytania
👉 Posty o akcjach charytatywnych i zajęciach pozalekcyjnych
🔈 Właśnie w tę sobotę (10.04) o godzinie 12.00 zostanie dodany film Q&A. Poniżej znajduje się link do formularza, na którym możecie zadawać pytania. Będzie on aktywny do piątku (09.04) do godziny 13.00 Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań!
➡️ link do formularza: https://forms.office.com/r/qyycCAPJxL
🗣W razie pytań piszcie w komentarzach lub w wiadomościach prywatnych. Jesteśmy do Waszej dyspozycji na Facebooku, jak i na Instagramie.