Wracamy do szkoły

Drodzy Uczniowie!
Wracamy do szkoły. I to stało się faktem.
Zdajemy sobie sprawę, że towarzyszą Wam obawy i niepewność. Zadajecie sobie pytanie, jaki będzie powrót do nauki stacjonarnej? Po wielomiesięcznej przerwie w normalnym funkcjonowaniu, priorytetem dla nas wszystkich będzie, abyście stopniowo i spokojnie mogli wrócić do normalności. Wspólnie zadbajmy o ponowne nawiązanie przyjaznych relacji,  a  powrót do szkolnych ławek niech będzie okazją do odbudowania ich.  Wszystkim nam zależy, aby nasza młodzież, wróciła do szkoły bez lęku, strachu i wszelkich obaw. Służymy jako Dyrekcja wszelką pomocą, wsparciem, działaniami. Dla osób potrzebujących rozmowy, wsparcia, pomocy – drzwi gabinetu pedagoga i psychologa szkolnego stoją otworem.
Bardzo cieszymy się na Wasz powrót.  Szkoła bez Was-Uczniów, Nauczycieli, Rodziców, szkolnego gwaru –  nie ma sensu.
Do zobaczenia w poniedziałek na szkolnych korytarzach!