Zachęcamy do działania

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w projekcie FilozofUS.
Jest to wyjątkowe przedsięwzięcie, realizowane jednorazowo w roku szkolnym 2017/2018.
Celem projektu FilozofUS jest podniesienie kompetencji komunikacyjnych i argumentacyjnych.             Na warsztatach edukacji filozoficznej prowadzonych przez pracowników Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego rozwiniecie swoje zdolności analityczne, oratorskie   i związane z krytycznym myśleniem. Zajęcia będą się odbywały po lekcjach, a ich termin zostanie ustalony tak, żeby nie kolidowały one z planem lekcji.
Zainteresowanych poszerzaniem horyzontów humanistycznych, pogłębieniem refleksji filozoficznej, rozwijaniem kompetencji językowych i argumentacyjnych namawiamy do uczestnictwa w zajęciach.
Projekt adresowany jest głównie do uczniów klas II. Miejsca jeszcze są, ale niewiele.

Szczegółowych informacji udziela pani Agata Piekara – nauczycielka języka polskiego.