Uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów

27 listopada br.w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się Uroczystości Wręczenia Dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W uroczystości wziął udział Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej pan Maciej Kopeć. Gospodarzem uroczystości był Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest jedną z form nagradzania najzdolniejszych uczniów szkół średnich. Może je otrzymać jeden – najlepszy uczeń w danej szkole, który uzyskał najwyższą średnią ocen i promocję z wyróżnieniem albo uczeń o wybitnych, wyraźnie ukierunkowanych uzdolnieniach, poświadczonych ocenami celującymi w jakiejś dziedzinie wiedzy i mający co najmniej oceny dobre z pozostałych przedmiotów.

Miło nam ogłosić, iż na uroczystości dyplom otrzymał uczeń klasy III G – Nicolas Olenderek. Gratulacje!