Rusza nabór wolontariuszy do WOŚP

Uwaga! W niedzielę 13. stycznia 2019 r. odbędzie się XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel zbiórki podczas XXVII Finału: zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Jak co roku, przy naszym liceum został utworzony sztab WOŚP z 30 wolontariuszami. Sztab do 28. listopada br. (środa) zbiera chętnych do kwestowania.

Co należy zrobić, aby zostać wolontariuszem kwestującym na w/w cel:

1. Zapoznać się z regulaminem wolontariusza ZOBACZ

2. Rzetelnie i czytelnie wypełnić ankietę WYPEŁNIJ, używając w tym celu PROGRAMU WORD (proszę nie wręczać ręcznie wypełnionych wniosków oraz ich skanów).

3. Wydrukować i podpisać wypełnioną W WORDZIE ankietę oraz ją podpisać (jeśli nie masz ukończonych 18 lat, koniecznie musi złożyć swój podpis także Twój opiekun prawny).

4. Podpisany wydruk ankiety przekaż osobiście prof. Małgorzacie Zalewskiej na przerwie (w pokoju nauczycielskim lub w sali 33a) w terminie do dnia 28. listopada (środa). Wraz z wydrukiem ankiety należy dostarczyć podpisane na odwrocie aktualne zdjęcie legitymacyjne (imię, nazwisko, klasa).
Po skompletowaniu wniosków od 30 osób chętnych do kwestowania, otrzymasz do podpisania przez Ciebie (ewentualnie także przez Twojego rodzica / opiekuna) oświadczenie wysyłane do Warszawy w celu wyrobienia identyfikatora. Szef sztabu WOŚP – p. Małgorzata Zalewska – będzie w stałym kontakcie z osobami, które się zgłoszą i przed kwestą dotrze z praktycznymi informacjami.

Małgorzata Zalewska