Zachęcamy do włączenia się w projekt

‼ W dniach 18-21 października w naszej szkole odbędzie się kolejne spotkanie projektu Erasmus+ Science Across Europe. Miało się ono odbyć w naszej partnerskiej szkole w Neustrelitz (Niemcy), jednak ze względu na pandemię Covid-19, ma ono charakter online.
W projekcie uczestniczą uczniowie szkół z Hiszpanii, Norwegii i Niemiec.Ogłaszamy nabór chętnych do udziału w tym spotkaniu, warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii: najbliższe spotkanie będzie dotyczyć energii wiatru i uczniowie przystępujący do niego muszą przygotować się merytorycznie w tym zakresie.
Spotkanie osób chętnych odbędzie się w poniedziałek na długiej przerwie (10.35) w czytelni. Koordynatorami spotkania są pani Agnieszka Milewska i pan Artur Piekara