Kursy dla ósmoklasistów

PROGRAM
Dobry wynik egzaminu 8-klasisty otwiera szansę na dostanie się do wybranej szkoły średniej i jest ważnym kryterium w rekrutacji! Uczestnicy kursu mogą wybrać jeden, dwa, lub trzy przedmioty egzaminacyjne. Kurs powtarza, uzupełnienia oraz utrwala wiedzę obowiązującą na egzaminie 8-klasisty, zgodnie z najnowszymi wymogami egzaminacyjnymi.
Kurs obejmuje po 30 godzin zajęć z każdego przedmiotu.

FORMA ZAJĘĆ
Oferujemy nowoczesne, aktywizujące metody nauczania, oparte na arkuszach egzaminacyjnych. Małe grupy do 20 osób.

NAUCZYCIELE
Zajęcia z poszczególnych przedmiotów prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli dyplomowanych I LO w Szczecinie, posiadających uprawnienia egzaminatora. Zachęcamy do stworzenia grup złożonych z uczniów jednej szkoły czy klasy.

TERMINY
Kurs 8-klasisty rozpocznie się od 6 listopada 2021, a zakończy 9 kwietnia 2022 roku. Łącznie zrealizowanych zostanie 30 godzin lekcyjnych z każdego przedmiotu. Spotkania odbywają się w soboty – od godz. 9.00 i trwają dwie godziny lekcyjne z każdego przedmiotu (wg. harmonogramu)

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy w zakładce KURSY DLA ÓSMOKLASISTÓW