Życzenia

Szanowni Państwo Rodzice, Drodzy Uczniowie,

W tych trudnych dniach akcji protestacyjnej nauczycieli w całej Polsce, została nam, nauczycielom I Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie, okazana szczególna życzliwość i wsparcie. Bardzo za to dziękujemy, zarówno Radzie Rodziców, Samorządowi Uczniowskiemu, jak i każdej indywidualnej osobie. Dobrze wiedzieć, że jesteście Państwo z nami, że jesteśmy wspólnotą.

Nadchodzące Święta Wielkiej Nocy to czas zadumy i refleksji nad sensem i wartością życia, nad jego przemijaniem i nieustannym odradzaniem, to czas rodzinnych spotkań i wiosennych spacerów. Życzymy, by były to Święta radosne, pełne nadziei i optymizmu, a wzajemna bliskość stała się źródłem spokoju i wewnętrznej harmonii. Jesteśmy przekonani, że po świątecznych przeżyciach i uniesieniach, nastanie czas nauki i pracy, że okoliczności pozwolą nam na powrót do zwyczajnej, choć jednocześnie wyjątkowej szkolnej codzienności.

Z serdecznymi, świątecznymi pozdrowieniami i wyrazami szacunku Dyrekcja i Nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego im M. Skłodowskiej-Curie w Szczecinie