List Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele

i pracownicy szkół i placówek oświatowych województwa zachodniopomorskiego,
Drodzy Uczniowie!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019  pragnę serdecznie podziękować Państwu Dyrektorom, Nauczycielom i innym pracownikom oświaty za trud i zaangażowanie w realizację działań edukacyjnych oraz wsparcie rozwoju dzieci i młodzieży. Życzę Państwu, by nadchodzący czas urlopów był czasem spokoju i odpoczynku.

Dziękuję także rodzicom za dobrą współpracę ze szkołą i współtworzenie jej modelu, który pozwala sprostać wyzwaniom dzisiejszych czasów. Jestem przekonana, że szkolne osiągnięcia Państwa dzieci stanowić będą powód do dumy i zadowolenia, a trud wychowawczy zaowocuje ich pomyślną przyszłością.   

Uczniom gratuluję wszystkich indywidualnych sukcesów. Życzę Wam, by szkoła nie kojarzyła się jedynie z obowiązkami, ale była również miejscem dającym poczucie bezpieczeństwa, realizacji Waszych zainteresowań i pasji, do którego chętnie wrócicie po zasłużonych wakacjach. Niech czas wypoczynku będzie dla Was okresem obfitym w pozytywne wrażenia, nowe przyjaźnie i przyniesie wiele pięknych wspomnień. Odpoczywając, bądźcie  odpowiedzialności i zachowajcie ostrożność. Zawsze pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i innych.

Wszystkim Państwu życzę słonecznych wakacji i wspaniałego wypoczynku, abyśmy we wrześniu wrócili  do szkół pełni nowej energii i sił do podjęcia nowych wyzwań edukacyjnych.

Zachęcam również do zapoznania się z pakietem informacyjnym dotyczącym bezpiecznego wypoczynku, który dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce Rodzice i uczniowie -> Wypoczynek.

 
Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku
Zachodniopomorski Kurator Oświaty

Magdalena Zarębska – Kulesza