Żegnamy Maturzystów

Drodzy Maturzyści!

Dzisiaj – 24 kwietnia 2020 roku – kończycie naukę w naszym liceum.
Niestety, w tym trudnym dla nas wszystkim czasie, nie możemy pożegnać Was
w tradycyjnej formule. Nie zrobimy tego uroczyście, w trakcie spotkania w szkolnej auli. Mamy nadzieję jednak, że mimo braku tradycyjnej oprawy zakończenia roku szkolnego, Wasza radość i duma z ukończenia kolejnego etapu edukacji będzie tak samo wielka, jak Waszych kolegów z lat wcześniejszych.

Żywimy głęboką nadzieję, że to nie koniec Waszej edukacyjnej drogi. Warto bowiem pozostać uczniem przez całe życie. Głód wiedzy, chęć poznawania i ciekawość świata sprawiają, że wciąż się rozwijamy i zmieniamy. Życzymy Wam więc, aby młodzieńcza pasja poznawania świata cały czas z Wami pozostawała i pozwalała osiągnąć założone cele.

Serdeczne gratulacje- dyrekcja i grono pedagogiczne I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie.