Takie lekcje lubimy!

📌 W tym tygodniu uczniowie klasy 3bp wzięli udział w warsztatach Cyfrowego Forum Teatralnego 🎭 Spotkali się w formie online ze swoimi niemieckimi kolegami z Gesamtschule Talsand w Schwedt. Projekt został zrealizowany we współpracy z teatrem Uckermärkische Bühnen w Schwedt.
✅ Tomasz Kaczorowski, reżyser spektaklu „Lepsze lasy”, poprowadził wraz z aktorem Mikołajem Bańdo warsztaty, podczas których młodzież polska i niemiecka otrzymały różne zadania, np. z czym kojarzy się teatr lub jakie skojarzenia mają z obejrzanym spektaklem. Jesteśmy dumni, gdyż nasz poziom niemieckiego pozwolił nam aktywnie brać udział w zadaniach i wykazać się sporym poczuciem humoru połączonym z zaangażowaniem, chyba większym niż rodzimych użytkowników języka niemieckiego. Brawo!
Nauczyciel koordynujący: Agnieszka Siwczyk