Wyniki konkursu

WYNIKI III EDYCJI KONKURSU CHEMICZNO-FIZYCZNEGO Z ELEMENTAMI WIEDZY O MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
motto:
„Niczego nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć”

Kolejna III edycja Konkursu chemiczno-fizycznego z elementami wiedzy o Marii Skłodowskiej-Curie odbyła się 02.04.2019r. w auli szkolnej naszego liceum. Przystąpiło do niej 30 uczniów klas szkół podstawowych i ostatnich klas oddziałów gimnazjalnych ze Szczecina i wielu z regionu .
W pierwszym etapie rozwiązywali oni zadania zamknięte z zakresu chemii, fizyki i wiedzy o Marii Skłodowskiej-Curie, po czym wyłoniono 10 finalistów, którzy w II etapie mierzyli się z zadaniami otwartymi z powyższych dziedzin.
Laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy!!! Laureatów wraz z opiekunami zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursów i wręczenie nagród 07.06.2019 r. o godz. 12.00.