Uwaga kandydaci

• Szanowni Rodzice i kandydaci – Uczniowie‼️
  • Na kontach kandydatów została udostępniona funkcjonalność, która pozwala na wprowadzenie wyników ze świadectwa, wyników egzaminu gimnazjalnego oraz szczególnych osiągnięć kandydata. Po zalogowaniu się na konto przy wniosku ze statusem Zweryfikowany w rekrutacji podstawowej należy kliknąć przycisk Wybierz akcję i wybrać Wyniki ze świadectwa. Po wprowadzeniu wszystkich danych należy kliknąć przycisk Zapisz.
  • Kopię świadectwa potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez dyrektora gimnazjum należy dostarczyć do szkoły pierwszego wyboru w dniach 19-25.06.2019 r. do godz. 15:00.
  • Dane ze świadectwa, które zostały wpisane na koncie kandydata, zostaną zweryfikowane przez komisję rekrutacyjną.