I LO partnerem akcji

Akcja charytatywna „Podaruj cząstkę siebie” i koncert charytatywny „Miś pod Szpitalną Choinkę”.
Akcja charytatywna „Podaruj cząstkę siebie” obejmuje zbiórkę krwi,rejestrację do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego i komórek macierzystych, podpisywanie oświadczeń o zgodzie na przekazanie narządów do transplantacji po śmierci, a także warsztaty, prelekcje, konsultacje i pokazy dotyczące zdrowia i jego profilaktyki dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Podczas dziewięciu edycji akcji oddano honorowo około 200 litrów krwi, a każda kropla jest zawsze na wagę złota! X jubileuszowa edycja odbędzie się w holu głównym Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.
10 grudnia godz. 14.00 – 18.00

🧸🎁Celem akcji „Miś pod Szpitalną Choinkę” jest podarowanie uśmiechu Dzieciom spędzającym Święta Bożego Narodzenia wśród szpitalnych ścian. Tegoroczna edycja projektu odbędzie się w postaci koncertu charytatywnego w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie,podczas którego wystąpią szczecińscy artyści – duet Jackpot, Sylwia Różycka i FeelHormones Band a także Konrad Słoka. Pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów koncertu zostaną przekazane na prezenty dla dzieci przebywających w szpitalu w okresie Świąt Bożego Narodzenia a także na remont dziecięcych oddziałów szpitalnych.