Wspieramy krwiodawstwo

Być może niektórzy z Was nie wiedzą, że nasza szkoła jest Promotorem Krwiodawstwa, a skoro tak, to „szlachectwo zobowiązuje”… 🙂
Akcja – ,,Wirtualna Krwinka”
Zapraszamy wszystkich Krwiodawców pragnących szerzyć ideę honorowego krwiodawstwa do udziału w naszej akcji.Wystarczy nagrać krótki filmik (do 1 minuty) zachęcający do oddawania krwi i dzielenia się tym niezastąpionym darem oraz przesłać go wiadomością prywatną na profil FB RCKiK w Szczecinie – https://www.facebook.com/RCKiKSzczecin.Filmik należy podpisać imieniem oraz podać miejsce odbioru nagrody: siedziba RCKiK Szczecin, Terenowe Oddziały lub Mobilny Punkt Poboru Krwi.Nagrodę można odebrać po dwóch tygodniach od czasu emisji nagrania na FB RCKiK.Filmiki będą prezentowane na FB RCKiK w Szczecinie.Na każdego uczestnika czekają drobne upominki (do odebrania w Rejestracji RCKiK w Szczecinie, w Terenowych Oddziałach lub MPPK). Czekamy na waszą kreatywność i inicjatywę! RCKiK zastrzega prawo do niepublikowania nadesłanych treści bez podania przyczyny.Czas trwania akcji: 01.02- 31.03.2021 r.
W razie pytań prosimy o kontakt:
– Zespół ds. Promocji Krwiodawstwa: tel. 91 4243621
– Aneta Rymsza: arymsza@krwiodawstwo.szczecin.pl, tel. 725 206 204
– Justyna Gębka: jgebka@krwiodawstwo.szczecin.pl, tel. 723 335 334

Udostępniając film Uczestnik konkursu wyraża zgodę na jego publikację na profilu firmowym RCKiK w Szczecinie w ramach powyższego konkursu. Udostępniając imię Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na stronie http://www.krwiodawstwo.szczecin.pl/rodo.