Uwaga kandydaci do klas I

Dnia 12 sierpnia 2020 r. o godz. 12.00 zostanie podana lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów klasy pierwszej I LO.Wyniki dostępne w szkole pierwszego wyboru lub po zalogowaniu na stronie www.nabor.pcss.pl/szczecin.
📌od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. w godz. od 8.00 do godz. 15.00 – Kandydat potwierdza wolę nauki w tej szkole, do której został zakwalifikowany w formie przedłożenia kompletu oryginałów dokumentów, które zostały złożone elektronicznie w postępowaniu rekrutacyjnym, w szczególności:
➡️oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
➡️oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Pamiętaj‼️ Jeśli kandydat nie potwierdzi woli nauki nie zostanie przyjęty do szkoły!

Komunikat

⏰ GODZINY PRACY SEKRETARIATU W OKRESIE WAKACYJNYM
✅ Z powodu przerwy urlopowej w dniach od 20 lipca (poniedziałek) do 31 lipca (piątek) 2020 r. sekretariat NIECZYNNY.
✅ Pilne sprawy przyjmowane będą podczas dyżury dyrekcji w godzinach od 10.00 do 14.00.
✅ Komisja rekrutacyjna pracuje według obowiązującego harmonogramu niezależnie od sekretariatu

Wydanie świadectw maturalnych

UWAGA ABSOLWENCI ‼️
Termin wydania zdającym świadectw, aneksów i informacji o wynikach egzaminu dojrzałości 11 sierpnia 2020 r. (aula szkolna) wg. następującego harmonogramu:
godz. 11.00 – klasa 3a wraz z wychowawcą
godz. 11.30 – klasa 3 b wraz z wychowawcą
godz. 12.00 – klasa 3 c wraz z wychowawcą
godz. 12.30 – klasa 3 d wraz z wychowawcą
godz. 13.00 – klasa 3 e wraz z wychowawcą
godz. 13.30 – klasa 3 f wraz z wychowawcą
godz. 14.00 – klasa 3 g wraz z wychowawcą
Wręczenie odbędzie się w auli szkolnej, z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa epidemicznego (obowiązkowe zasłanianie twarzy i nosa maseczką oraz dezynfekcja rąk). Miejsca w auli należy zajmować zachowując bezpieczną odległość (min. 1,5 m).
Jednocześnie informujemy, że świadectwa należy odebrać osobiście. W innych przypadkach obowiązuje upoważnienie. Przypominamy o obowiązku posiadania dowodu tożsamości.

Matury – termin dodatkowy

HARMONOGRAM  EGZAMINU  MATURALNEGO  W  TERMINIE  DODATKOWYM

JĘZYK  POLSKI PP – 8.07. 2020 r. (środa) godz. 9.00;
AULA
ZN:
1. J. Obuchowicz – przew.
2. J. Usowicz
SALA 20
ZN:
1. A. Milewska – przew.
2. J. Borkowska

JĘZYK  POLSKI  PR  – 8.07. 2020 r. (środa) godz. 14.00; 
AULA
ZN:
1. J. Obuchowicz – przew.
2. J. Borkowska
SALA 20
ZN:
1. M. Dąbrowska – przew.
2. Ar. Piekara

MATEMATYKA  PP – 9.07.2020 r. (czwartek) godz. 9.00
AULA
ZN:
1. J. Borkowska – przew.
2. J. Usowicz
SALA 20
ZN:
1. J. Obuchowicz – przew.
2. Ag. Piekara

MATEMATYKA  PR  – 9.07.2020 r. (czwartek) godz. 14.00; s.20
ZN:
1. J. Obuchowicz – przew.
2. J. Borkowska

JĘZYK  ANGIELSKI PP – 10.07.2020 r. (piątek) godz. 9.00;
SALA 20
ZN:
1. J. Obuchowicz – przew.
2. J. Usowicz
SALA 24
ZN:
1. M. Trybocka – przew.
2. A. Milewska

JĘZYK  NIEMIECKI PP – 10.07.2020 r. (piątek) godz. 9.00
SALA 25
ZN:
1. A. Brzezicka – przew.
2. Ag. Piekara

BIOLOGIA – 10.07.2020 r. (piątek) godz.14.00
AULA
ZN:
1. J. Obuchowicz – przew.
2. M. Trybocka
SALA 20
ZN:
1. M. Dąbrowska – przew.
2. Ar. Piekara

FIZYKA – 13.07.2020 r. ( poniedziałek) godz.9.00
SALA 20
ZN:
1. J. Obuchowicz – przew.
2. J. Usowicz

JĘZYK  ANGIELSKI  PR – 13.07.2020 r. (poniedziałek) godz.14.00;
Sala 20
ZN:
1. J. Obuchowicz – przew.
2. A. Milewska
SALA 24
ZN:
1. M. Trybocka – przew.
2. Ag. Piekara

HISTORIA 14.07.2020 r. (wtorek) godz. 9.00
SALA 20
ZN:
1. J. Obuchowicz – przew.
2. M. Trybocka

JĘZYK  NIEMIECKI PR 14.07.2020 r. ( wtorek) godz. 14.00
SALA 20
ZN:
1. J. Obuchowicz – przew.
2.M. Trybocka

CHEMIA 15.07.2020 r. (środa) godz. 9.00
AULA
ZN:
1. M. Dąbrowska – przew.
2. J. Usowicz
SALA 20
ZN:
1. M. Trybocka
2. A. Milewska

GEOGRAFIA 16.07.2020 r. ( czwartek) godz. 9.00
AULA
ZN:
1. A. Milewska -przew.
2. Ag. Piekara

WOS 17.07.202 r. (piątek) godz. 9.00
SALA 20
ZN:
1. J. Obuchowicz – przew.
Ar. Piekara